Domus Mater, Kraków
Domus Mater, Kraków

"Zostań rodzicem, jakiego oczekuje Bóg"

24 września 2022

Zapraszamy rodziców, którzy chcą zbudować trwałe więzi z dziećmi i przekazać im wiarę.

Zarówno my rodzice, jak i nasze dzieci, codziennie stajemy przed nowymi wyzwaniami. Nie jest łatwo odnaleźć się w ciągle zmieniającej się rzeczywistości. Dlatego wspieramy rodziców w wysiłkach budowania w domach atmosfery miłości, akceptacji i zrozumienia.

Na konferencji:

- Przedstawimy zasady budowy "DOMu mocnych więzi" (to będzie przypomnienie i odświeżenie dla tych, którzy już byli na naszym kursie), dzięki temu uzyskasz niezbędne umiejętności i motywację do zbudowania trwałych więzi z dziećmi i przekazania im wiary.

- Spotkasz się z innymi rodzicami, którzy chcą budować swoje rodziny w oparciu o te same wartości, zobaczysz że nie jesteś sam w swoich zmaganiach oraz zaczerpniesz inspiracje i podpowiedzi od innych.

- Damy Ci niezbędne narzędzia, dzięki którym będziesz mógł pomóc innym rodzicom budować trwałe więzi z dziećmi. Otrzymasz proste i praktyczne szkolenie oraz podręcznik, które przygotują Cię do pomagania innym rodzicom w twoim środowisku.

 

Prowadzący:

Anna i Piotr Werwińscy

 

Czas trwania:

10:00 do 16:30

Zapisy i więcej informacji:

https://werwinscy.pl/konferencja

 

ul. Saska 2C
30-715 Kraków, Polska

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi. 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij